Ohlášky k 23.6. (12. neděle v mezidobí)

Děkanská pouť

● V sobotu je slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů, hlavních patronů naší brněnské diecéze. Poutní mše svatá ke cti sv. Petra a Pavla bude slavena v neděli 30. 6. v 15:00 v Bílém Kameni. (Tzn. obvyklá bohoslužba v 11:00 ve Vyskytné nad Jihlavou není).

● V sobotu 6. 7. se u příležitosti 1150. let příchodu sv. Cyrila a Metoděje bude konat pouť farností jihlavského děkanátu ve Švábově (farnost Batelov). Celebrantem slavnostní bohoslužby v 10:00 bude P. Alois Pernička, farář v Horní Slatině a kazatelem bude MUDr. Max Jaroslav Kašparů. Srdečně zveme farníky všech našich farností.

● V našem farním kostele bylo doplněno liturgické vybavení v stávajícím stylu (lavička pro ministranty, stolek k liturgii, stolek k obětním darům a chybějící ukončení předních bloků lavic). Vše bude ještě dokončeno v průběhu týdne. Kostel tak dostane esteticky ucelenou podobu.

● Děkujeme za příspěvek do dnešní celodiecézní sbírky na bohoslovce.